ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Designové radiátory

  • Potřebujete poradit s výběrem?

Jednoduše nám zavolejte +420 730 152 421 nebo nám pošlete zprávu přes Kontaktní formulář. Chcete-li zjistit rychle cenu konkrétního radiátoru, můžete si ihned sami jednoduše sestavit sadu prostřednictvím vlastního seznamu přání. V seznamu zobrazíte cenu, výkon a další technické parametry po vybrání konkrétní varianty. Výběr varianty, barvy a připojení provedete po kliknutí na symbol "+" (přidat). Potřebujete-li více informací, jak efektivně využívat náš katalog podívejte se videonávody a naše tipy. Seznam přání má jedinečný odkaz, který můžete snado sdílet s vaším architektem, bytovým designérem nebo si jej můžete vytisknout popř. jej můžete odeslat nám, již jako konkrétní poptávku.

 méně
 více

Moderní designové radiátory

Hledáte moderní radiátor do obýváku nebo ložnice? V této kategorii naleznete designové radiátory, které svým designem oživý celý interiér!

Designové radiátory nebo také dekorativní radiátory do obývacích prostor znamenají pro Laurens jasný cíl: "spojení komfortu bydlení s moderními technologiemi a luxusním designem". Jedinečnost designových radiátorů spočívá především v jejich stylovém provedení, které spolu s kvalitním barevným zpracováním a vhodně vybranými doplňky (ventily, krytky, stylové rozety, atp.) tvoří unikátní prvek, který zapadne do designu Vaší místnosti. V létě nikdo nerozezná designové radiátory od běžného bytového doplňku. V zimě tyto radiátory poznají Vaše návštěvy i na dotek, při kterém ucítí příjemné teplo vycházející z radiátoru.

Firma Laurens spolupracuje při vývoji moderních designových radiátorů, resp. dekoračních radiátorů s předními průmyslovými designéry, bytovými architekty a umělci z celé Evropy. Designové nebo dekorativní radiátory mohou být instalovány prakticky do všech typů místností - jedno zda obývací pokoj, ložnice, koupelna nebo hala či zimní zahrada - prostě je lze instalovat všude, kde je kladen důraz na vzhled. Nejmodernější technologie garantují nadstandardní výkon a dlouhodobý bezúdržbový provoz. Jedinečný design Vám zaručí exkluzivitu a originalitu celkového vzhledu Vaší místnosti.

Proč se rozhodnout pro designový radiátor, resp. dekorativní radiátor Laurens?

  • Designové radiátory ve standardní barvě a rozměru jsou skladem a lze dodat velice rychle.
  • Jiná barva dle dekoru v místnosti? Za příplatek Vám nalakujeme na zakázku jakýkoliv odstín dle RAL.
  • Potřebujete úzký a výkonný vertikální radiátor? Nebo snad preferujete nízký a elegantní radiátor? Pro Laurens není problém individuálně reagovat na jakýkoliv požadavek klienta.
  • Vertikální designové radiátory nabízejí díky své pozici lepší předávání tepelného výkonu prouděním (vzniká tak lepší konvekce díky tzv. komínovému efektu)
  • Horizontální designové radiátory se vejdou pod každý parapet a navíc mají jedinečný design.
  • Více informací ohledně výběru radiátoru se můžete dozvědět na stránce častých dotazů FAQ nebo na stránce v Jak vybírat radiátory.

Potřebujete poradit s výběrem nebo si chcete sjednat schůzku v našem Radiátorovém Studiu?

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Váš dotaz zodpovíme v co nejkratší době nebo Vám zavoláme zpět a dohodneme se s Vámi na osobní schůzce na studiu nebo přímo na stavbě. 

Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.