ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Tipy pro výběr radiátorů?

Jak na designové topení

 • Před nákupem je dobré stanovit potřebný výkon pro radiátor, tak aby z hlediska tepelné výkonosti dostačoval pro ohřev místnost. Jako pomůcku můžete využít naši kalkulačku výkonu, která pomůže stanovit odhadovanou potřebu výkonu radiátoru. Zjištěné hodnoty z kalkulačky je však nutné brát s rezervou. Hodnoty jsou pouze orientační a nezávazné. Vždy doporučujeme nechat tepelné ztráty stanovit odborníkem (projektantem, topenářem nebo instalatérem), který při výpočtu zohlední všechny vstupní faktory.
 • Zjistěte umístění a dostupný prostor, kam by jste chtěli designový radiátor v místnosti umístit. Určete si maximální možnou výšku a šířku prostoru, který radiátor smí zabírat.
  Obecně platí, že radiátory instalujeme na zeď cca. 150mm od podlahy a nad radiátorem by měl zůstat prostor zhruba 50mm. Z každé strany je rovněž vhodné počítat s odstupem +/- 70mm.
 • Při výběru používejte náš integrovaný filtr radiátorů, který usnadní  výběr mezi radiátory a zobrazí již jen ty, které vyhovují zadaným parametrům místnosti. Nevíte-li si rady kontaktujte radiátorové studio nebo naši zákaznickou linku, kde Vám rádi s výběrem pomůžeme popřípadě nabídneme jiné nestandardní řešení od rustikálních radiátorů až po luxusní ultra moderní designové radiátory, které zhotovíme přímo na míru do Vašeho interiéru.
 • Vyberte si model radiátoru, který se Vám líbí a odpovídá Vašemu životnímu stylu. Filtr radiátorů Vám omezí výběr pouze na radiátory, které odpovídají zadání. Každý model radiátoru nabízí varianty, které lze jednoduše přidat Vašeho vlastního seznamu přání.
 • Ve větších místnostech mohou tepelnou ztrátu pokrýt dva nebo více radiátorů. Výkony jednotlivých otopných těles se sčítají. Článkové radiátory Anuova a litinové radiátory lze na zakázku sestavit takřka v libovolné šířce. Zvýšení výkonu lze docílit i zvolením hlubšího otopného tělesa například u designových radiátorů lze vybrat z verzí double, kde jsou topné lamely na radiátorech z obou stran.
 • Zvolte si barvu, která bude ladit k Vašemu stylu a barevně bude zapadat do konceptu interiéru. Většinu radiátorů z naší nabídky lze lakovat práškovými barvami, které mají více jak 200 odstínů. Dále nabízíme speciální povrchové úpravy jako např. u nerezových radiátorů kartáčování nerezu nebo leštění do zrcadlového lesku, chromování nebo transparentní či antické úpravy. U historických radiátorů můžete vybírat z povrchy lakované speciální technikou ručního patinování a nebo crackle (popraskaný) lak.
 • Díky široké škále povrchových úprav můžete radiátor pro interiér připravit přesně tak, aby tvořil exkluzivní funkční doplněk celé místnosti.
 • Vyberte si designové ventily, tak aby i dopojení designového radiátoru vypadalo čistě a stylově.  Nabízíme různé typy designových ventilů pro různé způsoby připojení radiátorů.  Termostatické i manuální radiátorové ventily jsou stejně jako háčky a další doplňky vhodným příslušenstvím pro každý radiátor.
 • Poptejte radiátory v našich Radiátorových studiích nebo u partnerských prodejců. Pokud nevíte, kde koupit nebo kde je pro Vás nejbližší prodejce kontaktujte nás na zákaznické lince 539 030 835 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
 • Jsme pyšní na to, že Laurens může i klientům v České republice nabídnout ten nejšírší možný výběr z designových radiátorů včetně možnosti individuálních úprav rozměrů a povrchů. Rovněž nabízíme a máme skladem radiátory a příslušenství takže jsme schopni expedovat určité varianty radiátoru ve velmi krátké době.  
Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.