ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Luxusní designové radiátory

  • Potřebujete poradit s výběrem?

Jednoduše nám zavolejte +420 730 152 421 nebo nám pošlete zprávu přes Kontaktní formulář. Chcete-li zjistit rychle cenu konkrétního radiátoru, můžete si ihned sami jednoduše sestavit sadu prostřednictvím vlastního seznamu přání. V seznamu zobrazíte cenu, výkon a další technické parametry po vybrání konkrétní varianty. Výběr varianty, barvy a připojení provedete po kliknutí na symbol "+" (přidat). Potřebujete-li více informací, jak efektivně využívat náš katalog podívejte se videonávody a naše tipy. Seznam přání má jedinečný odkaz, který můžete snado sdílet s vaším architektem, bytovým designérem nebo si jej můžete vytisknout popř. jej můžete odeslat nám, již jako konkrétní poptávku.

 méně
 více

Unikátní designové radiátory jsou určeny především do prostor s důrazem na luxusní a jedinečný vzhled. Takovéto radiátory jsou luxusním doplňkem celého interiéru a podtrhují osobní styl majitele. Modely River, Skin, Air, Stone a Honey pocházejí z dílny předního italského návrháře Jamese di Marca. Svým luxusním vzhledem dotvářejí design reprezentativních místností. Radiátory jsou dodávány výhradně na zakázku. Exkluzivní hliníkové radiátory Cortinix, Rossix, Tetrix, pod které se podepsal designér a konstruktér Andrea di Pietromaria, prošly výraznou technologickou úpravou zadního topného tělesa. Patří do inovované kolekce luxusních designových radiátorů u nichž bylo dosaženo zvýšení výkonu o cca. 10-15%, zvětšení rozměrové nabídky, rozšíření o možnosti provozu na elektřinu nebo kombinovaného provozu a urychlení náběhu tepelné pohody. Designér navrhl při příležitosti technologických úprav exkluzivně pro skupinu Laurens na luxusní designové radiátory Laurens Cortinix nové barevné kombinace metalických povrchů – brushed Black a brushed Gold

Potřebujete poradit s výběrem nebo si chcete sjednat schůzku v našem Radiátorovém Studiu?

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Váš dotaz zodpovíme v co nejkratší době nebo Vám zavoláme zpět a dohodneme se s Vámi na osobní schůzce na studiu nebo přímo na stavbě. 

Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.