ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Ocelové článkové radiátory

  • Potřebujete poradit s výběrem?

Jednoduše nám zavolejte +420 730 152 421 nebo nám pošlete zprávu přes Kontaktní formulář. Chcete-li zjistit rychle cenu konkrétního radiátoru, můžete si ihned sami jednoduše sestavit sadu prostřednictvím vlastního seznamu přání. V seznamu zobrazíte cenu, výkon a další technické parametry po vybrání konkrétní varianty. Výběr varianty, barvy a připojení provedete po kliknutí na symbol "+" (přidat). Potřebujete-li více informací, jak efektivně využívat náš katalog podívejte se videonávody a naše tipy. Seznam přání má jedinečný odkaz, který můžete snado sdílet s vaším architektem, bytovým designérem nebo si jej můžete vytisknout popř. jej můžete odeslat nám, již jako konkrétní poptávku.

 méně
 více

Ocelové trubkové článkové radiátory jsou nejoblíbenějšími otopnými tělesy pro vytápění místností, kde je kladen důraz na výkon, klasický a zároveň elegantní design. Mají velmi dobré rozdělení přenosu tepla. Cca 50% zářením, cca 50% cirkulací vzduchu. Ocelové radiátory mají dlouhou životnost a dobrou vodivost tepla. Ocelové sekční radiátory resp. článkové radiátory (trubkové) se jednoduše kombinují spojováním jednotlivých článků, čímž se dá docílit různých šířek i výšek. Jedná se o moderní konstrukci radiátoru, která oživí společně s vhodně vybranými ventily a příslušenstvím celý interiér místnosti.

Proč se rozhodnout pro ocelové článkové radiátory Laurens?

  • Článkové radiátory lze setavit na zakázku prakticky v libovolné šířce (dle rozměru až 70 radiátorových článků spojených do sebe).
  • Výběr ze 6ti hloubek článků. Ocelové článkové radiátory vyráběné z trubek jsou k dispozici ve 2, 3, 4, 5 a 6ti žebrech za sebou což umožňuje velkou variabilitu ve výkonech. tj. kde radiátor nevychází  stavebně do výšky, chybějící výkon můžeme nahradit do hloubky zvýšením počtu žeber na jednom článku.
  • Preferujete nízký radiátor ve fromě Lavičky? Pro Laurens není problém individuálně reagovat na jakýkoliv požadavek klienta. 
  • Chcete individuální design? Dokážeme některé varianty článkových radiátorů Anuova kombinovat i horizontálně a tím pro Vás vytvořit zcela individuální radiátor.
  • Jiná barva dle dekoru v místnosti? Za příplatek Vám nalakujeme na zakázku jakýkoliv odstín dle RAL. 

Potřebujete poradit s výběrem nebo si chcete sjednat schůzku v našem Radiátorovém Studiu?

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Váš dotaz zodpovíme v co nejkratší době nebo Vám zavoláme zpět a dohodneme se s Vámi na osobní schůzce na studiu nebo přímo na stavbě. 

Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.