ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorová Studia Laurens


Aktuální situace ke COVID-19

Studia ve firmě LAURENS budou od pondělí 10.5.2021 znovu otevřena. Při návštěvě studií prosíme s ohledem na zdraví všech zůčastněných o dodržování platných ochranných opatření. Bezpečnost všech osob je pro nás klíčová a proto při návštěvě studia dodržujte  větší odstupy, nepodávejte si ruce a pokud to vyžaduje situace prosíme o nošení roušky. Schůzky ve studiu si sjednávejte s prodejcem vždy předem na kokrétní datum a čas.

Zachováváme možnost konzultace dotazů prostřednictvím video- nebo telekonferencí. Budete se tak i nadále moci s našimi prodejci poradit při výběru radiátorů nebo s řešením technických záležitostí bez nutnosti osobní návštěvy. Vybrané radiátory Vám přostřednictvím videohovoru rádi odprezentujeme i na dálku přes FaceTime, Whatsapp nebo Facebook Messenger. 


Studio Brno

Radiátorové studio Laurens Brno.

Studio Praha

Radiátorové studio Laurens Praha

Studio Senec

Radiátorové studio Laurens Senec u Bratislavy. Zde můžete koupit designové radiátory na Slovensku.

návštěva

Sjednejte si schůzku v radiátorovém studiu Laurens


Autorizovaní prodejci s expozicí

Hradec Králové

Prodejce s expozicí radiátorů Laurens v Hradci Králové.

Brno

Prodejce s expozicí radiátorů Laurens v showroomu Vespera Design v Brně

 


 

Proč navštívit Radiátorové Studio® Laurens?

Jsme tým profesionálů a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Navštívíte-li naše Radiátorové studio, rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme Vám všechny potřebné informace, důležité při výběru radiátoru. Osobní návštěvu Studia si můžete předem naplánovat a dohodnout. Je to nejlepší způsob jak zaručit zcela individuální přístup s dostatkem času na probrání všech Vašich přání a požadavků. Aktuální obsazenost našich studií naleznete zde.  


Kde všude najdu Radiátorová Studia s designovými radiátory Laurens?

Síť Radiátorových Studií s designovými radiátory je unikátní koncept, který skupina Laurens provozuje od roku 2006 prostřednictvím vlastních firem nebo přes licencované partnery v České Republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Belgii a Holandsku. V České Republice provozuje firma Laurens Czech Republic spol., s.r.o. dvě vlastní Radiátorová Studia a zajištuje distribuci prostřednictvím licencovaného partnera na Slovensku. (google mapa)


Co je Radiátorové Studio®?

Radiátorové Studio® je unikátní specializovaný showroom (kamenný obchod) s designovými radiátory značky Laurens, který umožní zákazníkovi shlédnout na jednom místě v klidu a nezávazně kompletní nabídku designových radiátorů. Cílem je usnadnit zákazníkům cestu při výběru radiátorůposkytovat rady z oblasti interiérového designu se zaměřením na vytápění. Ucelený program radiátorů a služeb Vám umožní nejen prohlédnout si radiátory ve studiu, ale rovněž svůj výběr před koupí konzultovat s odborníky tak, aby beze zbytku odpovídal Vašim požadavkům. Věříme, že ze studia Laurens budete odcházet spokojeni! To vše samozřejmě zdarma a bez jakýchkoliv závazků! Ke každému zákazníkovi přistupujeme nenásilně, přátelsky, individuálně a zároveň diskrétně.


Komu je Radiátorové Studio® určeno?

Přátelsky přivítáme v Radiátorovém Studiu všechny zákazníky, jak spotřebitele (koncové zákazníky), tak i profesionály (instalatéry, projektanty, designéry a architekty). Profesionální zákazníci společnosti Laurens mohou k nám do studia bez obav přivést či odkázat svého klienta, kterému na místě zodpovíme všechny dotazy a dořešíme společně projekčně i vzhledově všechny detaily týkající se vytápění a designu.


KOMPLETNÍ SLUŽBY RADIÁTOROVÉHO STUDIA 

 • Pomůžeme s výběrem designového radiátoru do Vašeho interiéru. Poradíme Vám, který z nabízených 60ti modelů ozvláštní Váš byt či dům a zároveň dokonale navodí atmosféru teplého domova.
 • Architekt navrhne model radiátoru a zapracuje jej do 3D výřezu Vašeho interiéru tak, aby byla představa o novém radiátoru jasnější a rozhodování jednodušší. V případě zájmu lze zajistit za poplatek komplexní službu architekta s osobní asistencí.
 • Rychle dodáme některý z 20ti modelů radiátorů, které máme ve vybraných velikostech a barvách k dispozici skladem.
 • Spočítáme výkon radiátoru pro místnost, ve které bude umístěn. Orientační hodnoty Vám poskytneme již při první návštěvě našeho Radiátorového Studia nebo on-line pomocí naší kalkulačky na webu. Přesný výpočet Vám pak za předem dohodnutou cenu dodáme od našich partnerských projektantů.
 • Přizpůsobíme velikost radiátoru Vašemu interiéru. Vybírat lze z mnoha rozměrů a provedení. Některé modely radiátorů lze vyrobit přímo na míru.
 • Doporučíme barvu nebo povrch radiátoru tak, aby skvěle ladil s Vaším interiérem. Široká škála barev a povrchových úprav radiátorů je naší doménou. 
 • Zvolíme připojení vhodné pro rozvody Vašeho topeného systému. Případně přizpůsobíme připojení radiátoru na míru nebo zajistíme adekvátní řešení.
 • Navrhneme příslušenství k radiátoru (ventily, krytky, šroubení aj.), tak, aby celkový dojem i funkčnost stoprocentně odpovídaly Vašim představám.
 • Bezpečně a rychle dopravíme zakoupený radiátor zcela zdarma nebo Vaši zakázku odešleme za poplatek přepravní službou. Výběr přepravce volíme tak, aby bylo zajištěno co nejbezpečnější a nejrychlejší doručení s komfortem, na který jste zvyklí.
 • Zajistíme instalaci radiátoru i případnou úpravu rozvodů některým z našich autorizovaných partnerů.
 • Zrenovujeme radiátory historicky nebo životně významného charakteru.

PŘEMÝŠLÍTE O VÝMĚNĚ ČI INSTALACI NOVÉHO TOPENÍ?

Radiátorové studio Laurens je zde právě pro Vás! Náš ucelený program Vám umožní prohlédnout si radiátory před koupí a poté můžete svůj výběr konzultovat s odborníky Radiátorového studia tak, aby beze zbytku odpovídal Vašim požadavkům. Věříme, že z Radiátorového studia Laurens budete odcházet vždy spokojeni!


Mapa Radiátorových Studií v České a Slovenské Republice:

Po kliknutí na špendlík se Vám zobrazí kontakt na studio a otevírací doba. (mapa je průběžně aktualizována)


chcete vlastní Radiátorové Studio®? kontaktujte nás!

Chcete provozovat vlastní Radiátorové Studio® a dozvědět se o sytému franšízy více? Podívejte se na naše stránky Jak se stát partnerem a zapřemýšlejte o své budoucnosti. Registrační žádost můžete vyplnit zde

Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.