ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Služby bytového architekta

Úvodní schůzka s bytovým architektem

Žádost o úvodní schůzku s bytovým architektem Ing. arch. Janem Počepickým v Radiátorovém studiu Praha, na ul. Radlická 68, 150 00 Praha 5 můžete sjednat on-line prostředictvím našeho formuláře nebo prostřednictvím našeho Radiátorového Studia v Praze.

Úvodní schůzka je bezplatná a časově omezena na 1 hodinu a musí být zpětně potvrzena architektem nebo pracovníkem Radiátorového studia. Širší rozsah konzultací nebo další čerpání služeb je předbětem smluvní dohody o ceně mezi poskytovatelem (architektem) a klientem.

Co Vám nabídne nebo zajistí bytový architekt?

Především Vám nabídne řešení, které dokáže nejen zaujmout, ale splní i Vaše další náročné předpoklady. Společně tak najdete řešení, které Vám bude nejbližší a realizace Vašich představ bude o to snadnější! Profesní samozřejmostí je pak zpracování 2D a 3D architektonických návrhů jak bytových tak i komerčních interiérů, autorský dozor při realizaci, poradenství a odborné konzultace.

Co je cílem bytového architekta?

Zkombinovat harmonii barev se zajímavými tvary s důrazem na detail. Každá místnost působí určitým způsobem na majitele a vyjadřuje jeho vkus a osobnost. Cílem je přenést tyto hodnoty do interiéru tak, aby klient vnímal daný prostor jako součást sebe sama.


Odborné konzultace při výběru designových radiátorů Laurens

Kromě standartní pomoci s výběrem designových radiátorů na studiu Laurens, můžete nově využít služeb bytového architekta, který ve spolupráci s firmou Laurens nabízí poradenství a zpracování návrhu dispozičního řešení místnosti. Poradí Vám s materiálovým a barevným řešením interiéru. Bytový architekt naslouchá Vašim přáním a vytvoří interiér na míru. Výsledkem bude návrh s radiátory obsahující 2D výkresy i 3D vizualizace vycházející z vhodného dispozičního řešení, barevné kombinace a materiálů, návrh řešení nábytku a doplňků. Schůzku u Vás doma nebo v Radiátorovém Studiu Laurens nutno domluvit předem. 

Potřebné podklady pro vymodelování radiátoru

V radiátorovém studiu je každému zákazníkovi, který projeví zájem, k cenové nabídce radiátoru zpracována 3D vizualizace radiátoru se zakomponováním do místnosti.

Co si nachystat pro zadání modelování radiátoru?

 • Stavební dokumentaci nebo jednoduše načrtnutý půdorys celé místnosti, ve které bude radiátor umístěn - zde je nutné nezapomenout na výšku stropu, rozměry a umístění oken     a dveří, výšku parapetu od podlahy, rozměry a umístění původního radiátoru a trubek k nim vedoucích, případně i rozvody energií (voda, plyn, elektřina)
 • Dále je vhodné dodat fotografie místnosti a stěny s původním radiátorem. 
 • Představu Vašeho nového radiátoru – vybraný model z kolekce Laurens (možno 1 až 3 varianty) - rozměr, barva, typ připojení.

Pokud však takový výkres nemáte, nebo si na jeho vytvoření netroufáte, můžeme Vám zaměření prostor a radiátoru zajistit. 

Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím emailu či telefonu nebo se přímo zastavte ve studiu Laurens.

Pro více dotazů

 • Telefony
  + 420 539 030 835 (8:00 – 16:30)
  + 420 539 030 840 (9:30 – 18:00)
  + 420 246 083 792 (9:30 – 18:00)
 • Fax 
  + 420 519 430 111 (nonstop)
 • Emailový formulář
  zde

Podívejte se co dostanete, když si u nás službu objednáte. Stáhněte si vzor návrhu.

  Vzor návrhu

 

Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.