ADMIN

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorové Studio Brno

730 152 421
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

777 786 670
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Zaměření a montáž radiátorů Laurens

Zaměření a montáž radiátorů Laurens jsou služby, které zajišťujeme s vybranými teamy architektů a instalatérů napojenými přímo na Radiátorová Studia. Díky pravidelným školením a praktickým cvičením garantujeme nevyšší možnou odbornou způsobilost našich zaměřovacích i montážních čet. Při zaměření zjišťujeme na místě všechny parametry, které pro vybraný radiátor před výrobou i montáží potřebujeme znát předem než radátor zadáme do výroby. Při montáži radiátorů Laurens dbáme především na funkčnost radiátoru v topném systému, kvalitu a čistotu provedené práce. Slušné vystupování, ohleduplnost a profesionalita jsou vždy samozřejmostí.


Zaměření

 • Před každou montáží, kterou zajišťují naše montážní čety Laurens doporučujeme provést tzv. "Zaměření".
 • Zaměřením se zjistí, zda je vybraný radiátor Laurens vhodný pro otopný systém a lze ho na vybrané místo instalovat.
 • Zaměřením stanovíme co vše bude pro zapojení a zprovoznění radiátoru udělat a jaký materiál si pro dopojení nebo úpravu rozvodů připravit.
 • Služba zahrnuje místní šetření, při kterém zjistíme všechny potřebné parametry otopného sytému, seznámíme se s překážkami a připravíme vše potřebné tak, aby samotná montáž probíhala rychle a bez komplikací.
 • Výsledkem je Zaměřovací protokol a fotodokumentace, který klient dostane ihned po poskytnutí služby.
 • Za výjezd a zaměření účtujeme “poplatek za zaměření”, který bývá z pravidla v plné výši nebo alespoň částečně odečten z celkové ceny objednávky (formou slevy) radiátoru.
 • V případech, kdy se v průběhu zaměření zjistí, že radiátor Laurens nevyhovuje (není rozměrově a nebo výkonově vhodný nebo nevyhovuje požadavkům otopné soustavy) a na místě nebude nalezeno jiné náhradní řešení (jiný model, rozměr, atp.) je poplatek nevratný.
 • Radiátory na míru, navržené při zaměření, vyžadují dodatečné schválení definitivní výrobní (výkresové) dokumentace klientem. Zpracování výkresové dokumentace je zdarma.
 • Po provedení vlastního zaměření jsme schopni nacenit reálné náklady na montáž radiátoru Laurens.

Montáž

Zavřít

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využívá cookies. Více informací naleznete zde.

Rozumím. Zavřít.